Kustlandskap med kvinnofigur oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Kustlanskap med kvinnofigur, signerad Miller, olja på duk, ca 50x60 cm

643576

2019-05-15