Loungebord design Erika Pekkari

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIKA PEKKARI, loungebord, 1 par, Järna Snickeri, lackerat trä, glasskiva på toppen, höjd ca 61, ca 60x69 cm

PROVENIENS: Oaxen Krog

Repor på bordsskivorna, bruksslitage

643577

2019-05-17