Schatull

Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHATULL, Svenska Segel Sällskapet, (SSS), 1900-talets första hälft, schatull i trä, invändigt tre flaskor med olika gröntonat glas, filtklädd insida, schatullets höjd ca 25, 24x13 cm, nyckel finns

Slitage

643579

2019-05-15