Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, art déco-stil, Ljusne-Woxna AB, 1900-talets mitt, svartmålat trä, klädsel i mönstrad textil med rosmotiv, höjd ca 43 cm
Senare klädsel. Bruksslitage, repor.
643581
2019-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här