Fåtöljer i art déco-stil

Fåtöljer i art déco-stil
Fåtöljer i art déco-stil
Fåtöljer i art déco-stil
Fåtöljer i art déco-stil
Fåtöljer i art déco-stil
Fåtöljer i art déco-stil
Fåtöljer i art déco-stil
Fåtöljer i art déco-stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, art déco-stil, Ljusne-Woxna AB, 1900-talets mitt, svartmålat trä, klädsel i mönstrad textil med rosmotiv, höjd ca 43 cm

Senare klädsel. Bruksslitage, repor.

643581

2019-05-17