Flaskor

Flaskor
Flaskor
Flaskor
Flaskor
Flaskor
Flaskor
Flaskor
Flaskor

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLASKOR, 5 st., 18/1900-tal, graverad dekor, en daterad 1827, höjd ca 20-30 cm

Invändigt med beläggningar

643591

2019-05-15