Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARSKÅP, England, mahogny, 1800-tal, kolonnformad, en dörr, bakomvarande hyllplan, höjd 81 cm, diam ca. 39,5 cm.
Smärre slitage. Torrspricka
643604
2019-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här