Bricka 18/1900-tal

Bricka 18/1900-tal
Bricka 18/1900-tal
Bricka 18/1900-tal
Bricka 18/1900-tal
Bricka 18/1900-tal
Bricka 18/1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, 1800-talets slut, plåt, svartlackerad med inläggningar av pärlemo och målad dekor i guld, 78 x 63 cm

Smärre slitage

643609

2019-05-15