Pendlar

Pendlar
Pendlar
Pendlar
Pendlar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMATURER, 1 par, i form av pendlar, 1960/70-tal, vit metall, höjd ca 43 cm

Funktionen garanteras ej, smärre slitage

643613

2019-05-15