Vaxdocka

Vaxdocka
Vaxdocka
Vaxdocka
Vaxdocka
Vaxdocka
Vaxdocka
Vaxdocka
Vaxdocka
Vaxdocka
Vaxdocka

Klubbat för:

1 700 SEK

1 000 SEK

VAXDOCKA, 1920/30-tal, liggande modell med solhatt, längd ca 26 cm

Skador

643619

2019-05-15