Vägglampa

Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPA, 1950/60-tal, 5 ljuspunkter, mässing, koppar samt kupor i vitt och mönstrat glas, höjd ca 85,

Funktionen garanteras ej, slitage

643622

2019-05-15