Mortlar

Mortlar
Mortlar
Mortlar
Mortlar
Mortlar
Mortlar
Mortlar
Mortlar
Mortlar
Mortlar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MORTLAR, 2 st., samt 2 pistiller, 1800/1900-tal, järn och mässing, höjd ca 11 cm

slitage

643624

2019-05-21