Vas

Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

VAS, möjligen Murano, 1900-talets slut, överfång med klarglas och under millefiori dekor, höjd ca 37 cm

Två nagg på mitten av vasen

643626

2019-05-15