Delar till veteranbilar

Delar till veteranbilar
Delar till veteranbilar
Delar till veteranbilar
Delar till veteranbilar
Delar till veteranbilar
Delar till veteranbilar
Delar till veteranbilar
Delar till veteranbilar
Delar till veteranbilar
Delar till veteranbilar
Delar till veteranbilar
Delar till veteranbilar

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

VETERANBILSDELAR, 11 dlr, 3 st kylarprydnader, bl a till Buick och Pontiac "indianface", 1930/40-tal, Commodore-emblem, nummerskyltar m.m

Slitage

643641

2019-05-17