Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
VETERANBILSDELAR, 11 dlr, 3 st kylarprydnader, bl a till Buick och Pontiac "indianface", 1930/40-tal, Commodore-emblem, nummerskyltar m.m
Slitage
643641
2019-05-17