Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KYLARPRYDNAD, kopplad bulldog, förkromad metall, orignalet tillverkat i Frankrike på 1920-talet, okänd ålder på detta ex. höjd ca: 13 cm, längd ca 12 cm
Lättare bruksslitage
643647
2019-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här