Kylarprydnad

Kylarprydnad
Kylarprydnad
Kylarprydnad
Kylarprydnad
Kylarprydnad
Kylarprydnad
Kylarprydnad
Kylarprydnad

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KYLARPRYDNAD, kopplad bulldog, förkromad metall, orignalet tillverkat i Frankrike på 1920-talet, okänd ålder på detta ex. höjd ca: 13 cm, längd ca 12 cm

Lättare bruksslitage

643647

2019-05-17