Elis Bergh Kosta vaser

Elis Bergh Kosta vaser
Elis Bergh Kosta vaser
Elis Bergh Kosta vaser
Elis Bergh Kosta vaser
Elis Bergh Kosta vaser
Elis Bergh Kosta vaser

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIS BERGH, vaser, 2 st., blåtonad glasmassa, Kosta, 1900-talets andra kvartal, höjd ca 17-33 cm

Smärre nagg

643652

2019-05-18