Bestick Solingen

Bestick Solingen
Bestick Solingen
Bestick Solingen
Bestick Solingen
Bestick Solingen
Bestick Solingen
Bestick Solingen
Bestick Solingen
Bestick Solingen
Bestick Solingen

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BESTICK, ca 70 dlr, stål delvis förgyllt, Berger Solingen, i väska

Kuntoraportti

Bruksslitage

643698

Päivämäärä:

2019-05-15