Bestick Solingen
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BESTICK, ca 70 dlr, stål delvis förgyllt, Berger Solingen, i väska
Kuntoraportti
Bruksslitage
643698
Päivämäärä:
2019-05-15