Byrå nyrokoko

Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko
Byrå nyrokoko

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BYRÅ, 1800-talets slut, nyrokoko, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 80, 103x50 cm, nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Slitage, sprickor, brännmärke

643714

2019-05-15