Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BYRÅ, 1800-talets slut, nyrokoko, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 80, 103x50 cm, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Slitage, sprickor, brännmärke
643714
2019-05-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner