Snusdosa

Snusdosa
Snusdosa
Snusdosa
Snusdosa
Snusdosa
Snusdosa
Snusdosa
Snusdosa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNUSDOSA, silver, otydliga stämplar 1796, inskription från 1797 i botten, rektangulär med fällock, invändigt förgylld, ca 8,5x3,5 cm, höjd 2,5 cm, vikt ca 98 g

Bruksslitage

643757

2019-05-18