Pehr Gustaf Von Heideken

Pehr Gustaf Von Heideken
Pehr Gustaf Von Heideken
Pehr Gustaf Von Heideken
Pehr Gustaf Von Heideken
Pehr Gustaf Von Heideken
Pehr Gustaf Von Heideken
Pehr Gustaf Von Heideken
Pehr Gustaf Von Heideken
Pehr Gustaf Von Heideken
Pehr Gustaf Von Heideken

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PEHR GUSTAF VON HEIDEKEN (1781-1864): 1 par, landskapsmotiv, varav en signerad, olja på duk, ca 31x45 cm

slitage, skador

643765

2019-05-21