Philip Jakob II de Lotherbourg oljemålning

Klubbat för:

29 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

LOUTHERBOURG, Philip Jakob II de (1740-1812): tillskriven, Skeppsbrott, olja på duk, 58x80 cm

Kuntoraportti

Dukskador och lagningar

643766

Päivämäärä:

2019-05-21