Philip Jakob II de Lotherbourg oljemålning
Klubbat för:
29 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
LOUTHERBOURG, Philip Jakob II de (1740-1812): tillskriven, Skeppsbrott, olja på duk, 58x80 cm
Kuntoraportti
Dukskador och lagningar
643766
Päivämäärä:
2019-05-21