oljemålning

oljemålning
oljemålning
oljemålning
oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL JOHAN FAHLCRANTZ (1771-1861): hans art, Landskapsmotiv, olja på duk, ca 37x49 cm

slitage, mindre märken

643771

2019-05-21