Märklin tågsats 3148 spår Ho

Märklin tågsats 3148 spår Ho
Märklin tågsats 3148 spår Ho
Märklin tågsats 3148 spår Ho
Märklin tågsats 3148 spår Ho
Märklin tågsats 3148 spår Ho
Märklin tågsats 3148 spår Ho
Märklin tågsats 3148 spår Ho
Märklin tågsats 3148 spår Ho

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN TÅGSATS, 3148, spår Ho, 1960-tal, ånglok med tender 3048, 2 personvagnar 4023, restaurangvagn 4024, personvagn 4026, fabriksförpackning med 2 växlar och ca 40 rälsbitar medföljer

Diverse slitage

643778

2019-05-18