Birgitta Angleryd oljemålning

Birgitta Angleryd oljemålning
Birgitta Angleryd oljemålning
Birgitta Angleryd oljemålning
Birgitta Angleryd oljemålning
Birgitta Angleryd oljemålning
Birgitta Angleryd oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGITTA ANGLERYD (född 1939): Stadsbild, signerad och daterad B. Angeryd-92, olja på duk, ca 73x92 cm

643825

2019-05-17