Takkrona 1800-tal

Takkrona 1800-tal
Takkrona 1800-tal
Takkrona 1800-tal
Takkrona 1800-tal
Takkrona 1800-tal
Takkrona 1800-tal
Takkrona 1800-tal
Takkrona 1800-tal
Takkrona 1800-tal
Takkrona 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKKRONA, 1800-tal, stomme i gulmetall, elektrifierad med tre ljusarmar, höjd ca 120 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

Slitage, prismor kan saknas

643826

2019-05-21