Takampel empirestil
2019-05-21
643838
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKAMPEL, 1800-tal, empirestil, för 3 ljus, diameter med ljusarmar ca 55 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
slitage