Takampel empirestil

Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TAKAMPEL, 1800-tal, empirestil, för 3 ljus, diameter med ljusarmar ca 55 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

Zustandsbeschreibung

slitage

643838

2019-05-21