Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TAKAMPEL, 1800-tal, empirestil, för 3 ljus, diameter med ljusarmar ca 55 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
Zustandsbeschreibung
slitage
643838
2019-05-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner