Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, fanérad i flertal träslag, beslag i mässing, konturerad stenskiva, höjd ca 79, 97x50 cm

Smärre ytskador, enstaka fanérbortfall

643847

2019-05-17