Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SYLVIA LEUCHOVIUS (1915-2003), väggskulptur, Rörstrand, glaserat stengods, signerad och numrerad 37, ca 33x40 cm.
643858
2019-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här