Sylvia Leuchovius

Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius
Sylvia Leuchovius

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYLVIA LEUCHOVIUS (1915-2003), väggskulptur, Rörstrand, glaserat stengods, signerad och numrerad 37, ca 33x40 cm.

643858

2019-05-17