Bordslampa Bäckström
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EINAR BÄCKSTRÖM, bordslampa, 1900-talets mitt, fot i mässing, grönlackerad skärm, skaft med lindat brunt läder, stämpelmärkt EBM 5014 Made in Sweden, höjd ca 42 cm
Avslagen tryckknapp, lädret med slitage
643926
2019-05-17