Bordslampa Bäckström

Bordslampa Bäckström
Bordslampa Bäckström
Bordslampa Bäckström
Bordslampa Bäckström
Bordslampa Bäckström
Bordslampa Bäckström
Bordslampa Bäckström
Bordslampa Bäckström

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR BÄCKSTRÖM, bordslampa, 1900-talets mitt, fot i mässing, grönlackerad skärm, skaft med lindat brunt läder, stämpelmärkt EBM 5014 Made in Sweden, höjd ca 42 cm

Avslagen tryckknapp, lädret med slitage

643926

2019-05-17