Sydländskt motiv akvarell
2019-05-17
644000
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sydländskt motiv, otydligt signerad, akvarell, ca 24x34 cm