Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JANE REUMERT (1942-2016), skål supertunna äggskalsliknande objekt, signerad JANE och daterad -07 höjd 8, diameter 8,5 cm
Ingår i temaauktion Modern keramik och Konstglas
644006
2019-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här