Jane Reumert skål

Jane Reumert skål
Jane Reumert skål
Jane Reumert skål
Jane Reumert skål
Jane Reumert skål
Jane Reumert skål
Jane Reumert skål
Jane Reumert skål

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JANE REUMERT (1942-2016), skål supertunna äggskalsliknande objekt, signerad JANE och daterad -07 höjd 8, diameter 8,5 cm

Ingår i temaauktion Modern keramik och Konstglas

644006

2019-05-31