Einar Jolin

Einar Jolin
Einar Jolin
Einar Jolin
Einar Jolin

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Parkmotiv med fågel, signerad och daterad Einar Jolin April 1933, akvarell, ca 48x33 cm

644012

2019-05-17