Rokokostilbyrå

Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå
Rokokostilbyrå

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, stomme fanérad i mahogny, med 3 lådor i sargen, brännförgyllda beslag, med konturerad stenskiva, höjd ca 80 cm, skivans mått ca 89x48 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

644024

2019-05-18