Karin Östberg

Karin Östberg
Karin Östberg
Karin Östberg
Karin Östberg
Karin Östberg
Karin Östberg

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

KARIN ÖSTBERG, ytterfoder och ask med lock, signerade och asken daterad -06, höjd 6-9,5 cm, medföljande 2 äggskalsliknande skulpturer

Ingår i temaauktion Modern keramik och Konstglas

644032

2019-05-31