Skrivbord sengustaviansk stil

Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD, sengustaviansk stil, 1800-talets slut, fanérat i mahogny, skinnklädd skiva, nyckelbeslag och lister i mässing, höjd ca 77, 133x68 cm, nyckel finns

Senare klädd skiva, smärre lagningar, fanérbortfall

644039

2019-05-15