Skrivbord sengustaviansk stil
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD, sengustaviansk stil, 1800-talets slut, fanérat i mahogny, skinnklädd skiva, nyckelbeslag och lister i mässing, höjd ca 77, 133x68 cm, nyckel finns
Senare klädd skiva, smärre lagningar, fanérbortfall
644039
2019-05-15