Nils Rundgren

Nils Rundgren
Nils Rundgren
Nils Rundgren
Nils Rundgren

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS RUNDGREN (1890-1971): Naivistisk komposition, signerad och daterad Nils Rundgren 1971, olja/blandteknik på papp, ca 43x33 cm

Något gulnad

644046

2019-05-18