Eduard Kutsar oljemålningar

Eduard Kutsar oljemålningar
Eduard Kutsar oljemålningar
Eduard Kutsar oljemålningar
Eduard Kutsar oljemålningar
Eduard Kutsar oljemålningar
Eduard Kutsar oljemålningar
Eduard Kutsar oljemålningar
Eduard Kutsar oljemålningar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDUARD KUTSAR (Estland 1902-1970): (2): Lanskapsmotiv, signerade , olja på papper, ca 8x13 resp. 9x14 cm

644055

2019-05-15