Buddha brons Tibet

Buddha brons Tibet
Buddha brons Tibet
Buddha brons Tibet
Buddha brons Tibet
Buddha brons Tibet
Buddha brons Tibet
Buddha brons Tibet
Buddha brons Tibet
Buddha brons Tibet
Buddha brons Tibet

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUDDHA, brons, Tibet, 1900-tal, förgylld, höjd ca 19 cm

Hög kopparhalt, slitage

644065

2019-05-15