Fåtöljer Ingrid design Bruno Mathsson

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Ingrid", fåtöljer, 1 par, Dux, stomme i formböjd bok, djuphäftade plymåer med klädsel i brunt skinn, kallstämplade Bruno Mathsson Dux, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage, stomme med mindre repor och märken, läder med patina

644070

2019-05-16