Rolf Fransson Voice bänk
Klubbat för:
5 200 SEK
3 000 SEK
VOICE, bänk modell Arctic, i högblank vit lackerad mdf, formgivet av Rolf Fransson för Voice, Höjd ca 45, längd ca 240 cm, bredd ca 50 cm, delbar i 2 moduler samt topskiva
Bruksslitage, mindre repor och märken
644095
2019-05-16