Linneservietter

Linneservietter
Linneservietter
Linneservietter
Linneservietter

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVETTER, 12 st, 1900-talets början, linne, vävda i dräll, märkta med monogram (AA) samt årtalet 12 (1912), ca 57x56 cm

Bruksslitage

644177

2019-05-15