Bengt Göran Karlsson, färglitografi "Hamnkrogen"
Closed
2019-05-18
644182
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BENGT GÖRAN KARLSSON, "Hamnkrogen" färglitografi, signerad samt EA, mått ca 55x38 cm
Ej examinerad ur ram