Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
KRUKA, stengods, Japan, enligt uppgift inköpt på Firma Svenskt Tenn under 1960-talet, otydlig stämpel undertill, höjd ca 21, diameter 20 cm
SMärre slitage
644190
2019-05-18