Bose 901 högtalarsystem

Bose 901 högtalarsystem
Bose 901 högtalarsystem
Bose 901 högtalarsystem
Bose 901 högtalarsystem
Bose 901 högtalarsystem
Bose 901 högtalarsystem
Bose 901 högtalarsystem
Bose 901 högtalarsystem
Bose 901 högtalarsystem
Bose 901 högtalarsystem
Bose 901 högtalarsystem
Bose 901 högtalarsystem
Bose 901 högtalarsystem
Bose 901 högtalarsystem
Bose 901 högtalarsystem
Bose 901 högtalarsystem

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOSE, modell "901" serie 3, högtalarsystem, 1970-/80-tal, bestående av 2 st högtalarlådor med 8 st 4½" högtalare (GRS RSB901-1) vardera, samt. equalizer, samtliga delar fanérade i teak, högtalarna på svartlackerade metallfötter, höjd ca 78 cm, yttermått ca 53x33 cm vardera.

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Pop & Rock"

Smärre slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

644198

2019-05-17