Klubbat för:
800 EUR
Utropspris
900 EUR
SIGNALKANON, brons, 1700-tal, längd 35 cm, bredd 9 cm.
Åldersrelaterad slitage, stöt märcken
644202
2019-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här