1700-tals signalkanon

1700-tals signalkanon
1700-tals signalkanon
1700-tals signalkanon
1700-tals signalkanon
1700-tals signalkanon
1700-tals signalkanon

Klubbat för:

800 EUR

Utropspris

900 EUR

SIGNALKANON, brons, 1700-tal, längd 35 cm, bredd 9 cm.

Åldersrelaterad slitage, stöt märcken

644202

2019-05-20