Roland Svensson färglitografier
2019-05-16
644204
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (6) Marina motiv, signerade roland S, numrerade, litografier, varierande bildmått (samramade), rammått ca 54x70 cm