Roland Svensson färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (6) Marina motiv, signerade roland S, numrerade, litografier, varierande bildmått (samramade), rammått ca 54x70 cm

644204

2019-05-16