Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (6) Marina motiv, signerade roland S, numrerade, litografier, varierande bildmått (samramade), rammått ca 54x70 cm
644204
2019-05-16